GENCER MEYVE KİMDİR?

Gencer Meyve, 1986 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan bir aile işletmesidir.
Kurucumuz Gencer ÖZOLU’nun vizyonuyla yola çıkan şirketimiz, bugün Türkiye’nin önde gelen meyve yetiştiricilerinden biri olarak tanınmaktadır.

2000 yılında Nazım AVİNÇ ve Sucan ÖZOLU ortaklığında şirketimiz büyümeye devam etmektedir. Biz, Gencer Meyve olarak sadece meyve yetiştirmiyor, aynı zamanda bir kalite ve güven markası olma yolunda ilerliyoruz. Çiftliklerimiz, üretim tesislerimiz ve şube ofislerimiz, Türkiye’nin farklı bölgelerinde verimli ve geniş araziler üzerine kurulmuştur. Isparta, Bursa, Aydın, Çanakkale, Manisa, İzmir ve Türkiye’mizin daha sayamadığımız birçok bölgelerde, doğadan sofralarınıza uzanan kalite yolcuğumuzu sürdürüyoruz.

Gencer Meyve olarak öncelikli değerimiz disiplindir. İşimizi severek yapıyor ve bu tutkuyla büyümeye devam ediyoruz.

Çalışkan personelimiz, işimizin olmazsa olmazıdır ve her gün, taze ve lezzetli ürünler sunma yolunda çalışıyoruz. Müşterilerimizin güveni, bizim için en değerli varlıktır. Söz verdiğimiz süre içinde ürünlerimizi teslim eder ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. İşimizi titizlikle yapıyor ve her bir meyvemizin sofralarınızda özel bir ürün deneyimi sunmasını sağlıyoruz.

Gencer Meyve, doğadan sofralarınıza uzanan ürün yolculuğunda sizlere eşlik etmekten gurur duyuyor. Türkiye’nin en güzel meyvelerini sizlere buluşturmanın mutluluğunu yaşarken, çevresel sorumluluğumuzu da unutmuyor ve sürdürülebilir tarımı teşvik etmek için çalışıyoruz.

Biz Gencer Meyve olarak aile değerlerini ve doğadan gelen ürünleri bir araya getiriyoruz. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte büyüdükçe, bu ürünlerin yolculuğunun keyfini çıkarıyoruz.

Gencer Meyve:
"Kalite ve güvenin markası".
Bizimle olmanızdan dolayı teşekkür ederiz...

ZAMAN İÇİNDE GENCER MEYVE

1.

Meyve Yetiştiriciliği:

Gencer Meyve olarak, Türkiye'nin farklı bölgelerinde bulunan çiftliklerimizde çeşitli meyve türlerini özenle yetiştiriyoruz. Doğal koşullarda büyüyen meyvelerimiz, en yüksek kalite ve tazelik standartlarını karşılar.

2.

Üretim ve Paketleme:

Meyvelerimizi özenle topladıktan sonra, modern üretim ve paketleme tesislerimizde işleme tabi tutuyoruz. Her bir meyveyi titizlikle seçiyor, paketliyor ve sizin sofranıza getiriyoruz. Üretim süreçlerimizde hijyen ve kalite önceliğimizdir.

3.

Dağıtım ve Lojistik:

Türkiye'nin dört bir yanına meyvelerimizi ulaştırmak için kapsamlı bir dağıtım ve lojistik ağına sahibiz. Soğuk zincir yönetimiyle ürünlerimizin tazeliklerini korur ve zamanında teslimat sağlarız.

4.

Özel Ürünler ve Fidan Yetiştiriciliği:

Farklı ihtiyaçları karşılamak için özel ürünler ve fidan yetiştiriciliği alanında da faaliyet gösteriyoruz. Bahçenizi güzelleştirmek veya meyve çeşitlerinizi genişletmek isterseniz, size özel çözümler sunuyoruz.